Realme yeni kulaklığını satışa sundu, nasıl bu kadar ucuz olabilir, diğer markalar neden pahalı?

Realme‘nin son teknoloji ürünü olan kablosuz kulaklıkları RealmeBudsT110, Realme GT Neo 6 SE ile birlikte tanıtıldı. Hem uygun fiyatlı hem de işlevsel bir deneyim arayan kullanıcılar için tasarlanan bu kulaklıklar, bütçe dostu bir seçenek olmayı hedefliyor. Siyah, beyaz, yeşil ve mavi olmak üzere dört renk seçeneği sunan Realme Buds T110, her bir kulaklık 4.09 gram ağırlığında olup, uzun süreli kullanımlarda bile rahat bir deneyim sağlıyor. Kulaklıklar, 10mm dinamik sürücüsü ve PEEK+TPU döşemeli titanyum kaplamalı kompozit diyafram ile donatılmış durumda. Böylece üst düzey bir ses kalitesi sunuyor.

Gürültü engelleme teknolojisi sayesinde çağrılar sırasında arka plan gürültüsünü azaltarak net iletişim kurulmasına olanak tanıyan Realme Buds T110, ayrıca 88ms’lik düşük gecikme süresi ile oyuncular için de ideal bir seçenek. Kulaklıklar, tek şarj ile 7 saatlik bir kullanım sunarken, şarj kutusu ile birlikte toplam kullanım süresi 38 saate kadar çıkıyor. Hızlı şarj desteği de bulunan kulaklıklar, 10 dakikalık şarjla 20 dakikalık kullanım imkanı sağlıyor.

Realme yeni kulaklığını satışa sundu, nasıl bu kadar ucuz olabilir, diğer markalar neden pahalı?

Bluetooth 5.4 teknolojisi ile stabil bir bağlantı sunan Realme Buds T110, binaural eş zamanlı iletim teknolojisi sayesinde her iki kulaklığa da bağımsız ses iletimi yaparak ses senkronizasyonunda iyileştirmeler sağlıyor. IPX5 su direnci özelliği ile de spor yaparken ya da hafif yağmur altında kullanımda dahi güvenilir bir performans sergiliyor.

Realme Buds T110, özellikle uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Çin’de JD.com üzerinden satışa sunulan kulaklıklar, sadece 129 yuan (yaklaşık 18$ veya 1,500 Rs) fiyat etiketiyle bütçe dostu bir seçenek olarak öne çıkıyor. Bu fiyatlandırma, özellikle fonksiyonellikten ödün vermek istemeyen ancak uygun fiyatlı bir ürün arayışında olan kullanıcılar için Realme Buds T110’u cazip bir alternatif haline getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x