Dilan Polat Tahliye Mi Edilecek?

Fenomen ve güzellik merkezi sahibi Dilan Polat, adeta sonunu kendi elleriyle getirdi. Kiralanan jetler, günlük yaklaşık 1 milyon harcadığını dile getiren açıklamalar ve dolardan saçına yaptığı buketler büyük tepki çekerken Polat çiftine yapılan soruşturmada kara para aklama ortaya çıktı.

5 KASIM’DAN BU YANA CEZAEVİNDELER

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Polatlar haklarında suç işlemek amacıyla örgüt kurma, suç gelirlerinin aklanmasının önlenmesi, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama ve vergi kanununa muhalefet suçlarından soruşturma başlatmıştı. 5 Kasım’dan bu yana cezaevinde olan Polat çiftinin ne zaman tahliye edileceği merak ediliyor.

TAHLİYE EDİLECEKLER Mİ?

Gazeteci Emrullah Erdinç, Aramızda Kalmasın programının canlı yayınında Dilan Polat dosyasına dair son gelişmeleri açıkladı.

Erdinç şöyle konuştu:

“Bir süre daha cezaevindeler. İddianame daha bitmedi. MASAK raporları gelmedi. Yakın zamanda tahliye olmalarını beklemiyorum. MASAK raporu geldikten sonra bu soruşturmalar büyüyecek. İnsanlar sanmasın bu konular sadece Dilan Polat’la kaldı daha devamı gelecek. Yakın zamanda yine gündeminizde fenomenler ve güzellik merkezleri olur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x